top of page
ÜCRETSİZ CİLT ANALİZİ

En kapsamlı cilt analizi cihazı OBSERV®520 ile cilt analizinizi ücretsiz yapıyoruz.

Her cildin ihtiyacı faklıdır; bu yüzden de size özel bir bakım ve tedavi uygulanması gerekmektedir.  Aslı Zan Estetik ve Güzellik Merkezi olarak, işe cildinizin detaylı bir analizi ile başlıyoruz. 

Uygulama ve bakımlarımızın etkili bir sonuç vermesi için ise, en iyi cilt analiz cihazını kullanıyoruz; Observ®520 farklı aydınlatma modları sayesinde, cildinizin kapsamlı bir görsel verisini sağlıyor.

Cilt Analizimizin Ayırt Edici Özellikleri ve Faydaları

 

Güçlü polarizasyon ve floresan ışık teknolojileri kullanılarak yaygın cilt bozukluklarının kolayca teşhis ediyoruz.

Cilt problemlerinin çoğu cildin daha derin katmanlarından kaynaklanır ve sadece insan gözü ile teşhis edilebilmesi güçtür. Cilt analizinde kullandığımımız cihazımız, bize güçlü polarizasyon ve floresan ışık teknolojilerini kullanarak yaygın cilt bozukluklarını kolayca teşhis etmemiz konusunda yardımcı oluyor.

Her bir cilt bozukluğunun ayırt edici karakteristiklerini ve bununla birlikte aynı görünen problemler arasındaki açık kıyaslamayı OBSERV® in farklı aydınlatma modları altında rahatlıkla görebiliyoruz. 

Rahatlıkla teşhis edebildiğimiz cilt sorunları:- Cilt dokusu: Keratinizasyon sürecindeki bozulmalar, yapısal bütünlüğün kaybı, enfeksiyonlar, enflamasyonlar ve esneklik kaybı.
- Cilt renklenmesi: Pigmentasyon bozuklukları, enflamatuar tepkiler, vasküler anormallikler.
- Cilt sekresyonları: Esansiyel yağ asidi eksikliği (FAD), bozulmuş asit dengesi, akne, bakteri.
 

OBSERV® 520 Işık Modları:

Gün Işığı: Gün ışığı modu hastanızın cildini kontrollü gün ışığı şartları altında gözlemlemenize imkân tanır. Gün ışığı ve diğer cilt analiz modlarında cildin görünümünü karşılaştırır. Cilt sorunları gün ışığında ve diğer ışık modlarında kolayca karşılaştırılabilir.

Gerçek UV: Cilt hücrelerinin ve sekresyonların farklı floresans davranışları sayesinde, görülmesi zor veya benzer şekilde görünen cilt sorunları ayırt edilebilir hale gelir.

Wood’s: Wood modunun spektral kompozisyonu klasik bir Wood ışığını taklit eder. Yoğunluk kadranını kullanarak Wood ışığı spektrumu ayarlanabilir ve ilave bir teşhis boyutu sağlar.

Çapraz-Polarize: Çapraz polarize modda cildin yüzey parlamaları ve ciltte vasküler veya pigmentasyon bozukluklarını açığa çıkaran doğrudan bir görünüm sağlanır.

Paralel-Polarize: Paralel polarize mod, cilt mikro rölyefi, ince çizgiler ve kırışıklık oluşumları gibi cildin yüzey dokularının görünürlüğünü arttırır.

Benzersiz floresan ve polarize ışık aydınlatma teknolojisi sayesinde OBSERV® 520 cilt sorunlarını anında ortaya çıkararak, farkındalık yaratır ve oluşturulacak uygulama programlarına yardımcı olur.

bottom of page