top of page

Soprano Titanium
Buz Lazer Epilasyon

Aslı Zan Estetik'te

Soprano Titanium ile Acısız, Ağrısız ve Tertemiz bir Buz Lazer Epilasyon Deneyimi!
 

4. Soprano Titanium Buz Lazer Epilasyon cihazımızı almış olmaktan ve size hizmet vermekten gurur duyuyoruz! Aslı Zan Güzellik Merkezi olarak buz lazer konusunda tertemiz bir ortamda, bilgili, donanımlı ve sertifikalı uzmanlarımızla lazer epilasyonun keyfini çıkaracaksınız! Lazer epilasyon fiyatları ve detaylı bilgi hakkında bizi hemen arayabilirsiniz!

Ağrısız ve
daha hızlı

Titanium
Başlık

Soprano Titanium
Ağrısız, Etkili, Güçlü ve % 40 Daha Hızlı

Soprano Titanium, üstün işlevselliği üst seviyede konforla birleştiren çığır açan özellikte bir lazer platformudur. Lazer epilasyonu adeta yeniden tanımlayan Buz Lazer™ Titanium kullanıcılara ve hastalara gelişmiş çözümler sunar. 4 cm² geniş spot boyutu ve daha da gelişmiş soğutma sistemi ile artık çok daha hızlı ve acısızdır. Buz Lazer™ Platinum gibi 3 dalga boyuna sahiptir. Buz Lazer™ Titanium, 3 dalga boyunun farklı emilim ve penetrasyon seviyelerini birleştiren günümüzde mümkün olabilen en etkili ve güvenli epilasyon yöntemidir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde uygulamaya olanak tanır, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir. Yaz kış tüm mevsimlerde lazer epilasyon yapılabilmesini sağlar.

- Daha da Hızlı Tedavi için 4 cm² Geniş Spot Boyutu
- ICE Plus Gelişmiş Soğutma Sistemi
- 3 Dalga Boyunun Gücü
- Ağrısız
- Yan Etkisiz
- Konforlu
- Etkili

Buz Lazer ™ Titanium Başlığı

3D ve % 40 Daha Hızlı
Klinik olarak kanıtlanmış 3D teknolojisine sahip Buz Lazer™ Titanium, lazer epilasyonda etkili 3 dalga boyunu tek bir tedavi başlığında birleştirmiştir. Alexandrite, Diode ve Nd:YAG dalga boyları ile aynı anda kıl folikülündeki farklı doku derinliklerini ve anatomik yapıları hedefler.
4 cm² geniş tedavi başlığı ve 3 dalga boyunun entegrasyonu sayesinde tedavi süresi % 40 oranında kısalmıştır.

ICE Plus Gelişmiş Soğutma
Buz Lazer™ Titanium yüksek hasta konforu sunar. ICE Plus teknolojisine sahip Buz Başlık, uygulama boyunca cildi sürekli soğutur ve serin tutar. Buz başlığın soğuk safir ucu, kıl köklerinin tahrip edildiği dermiste ısıyı korurken cilt yüzeyinde oluşabilecek riskleri minimuma indirir. Sıcaklık kontrollü ve sabit kalır. Lazer epilasyon tamamen acısız, serin ve rahat bir şekilde gerçekleşir.

bottom of page