top of page

Lazer epilasyon sonrası tüyleriniz hala çıkıyor mu?

Soprano Buz Lazer, günümüzde cilt sağlığı için en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Buna rağmen tüylerinizden kalıcı olarak neden mi kurtulamıyorsunuz? Lazer epilasyon sonrası tüylerim bitmedi! İşte bazı sebepleri:


  1. Tüy Büyüme Döngüsü: Tüyler anajen (büyüme), katajen (geçiş) ve telojen (dinlenme) fazlarında bulunur. Lazer, sadece anajen fazdaki tüyleri etkiler, bu yüzden birden fazla seans gerekir.

  2. Hormonal Değişiklikler: Hamilelik, menopoz ve bazı ilaçlar gibi hormonal değişiklikler yeni tüylerin çıkmasına neden olabilir.

  3. Genetik Faktörler: Genetik yapınız tüy yoğunluğunuzu ve direncinizi etkileyebilir, bu da yapılan lazer epilasyonun etkisini azaltabilecek genetik faktörlerden biridir.

  4. Tüy Rengi ve Kalınlığı: Soprano Titanium koyu, tüm renklerdeki tüylerde çok etkili bir cihazdır ancak çok ince yapılı tüylerde etkisi diğerlerine göre daha az olabilir.

Cilt Sağlığı İçin En İyi Seçenek: Soprano Titanium Buz Lazer ❄️

Soprano Titanium buz lazer, cilt sağlığı için güvenilir bir tercih olarak öne çıkıyor. Leke yapmaz ve cildin doğal dengesini korurken, sürekli tüy azaltma sağlar. Bu özellikleriyle, estetik kaygılarınızı minimize ederken cildinizin sağlığını da korur.


Kontroller ve Bakım Önerileri 📅

Lazer sonrası tüylerin azalma sürecinin devam etmesi için 3-4 ay ara ile kontrol seansları önerilir. Belirli aralıkla lazeri destekleyecek bakım yapılması uzun vadeli etkileri üst düzeye çıkarabilirsiniz.


 

Lazer sonrası bakım hakkında detaylı bilgi almak için


Bizi Instagram'dan takip edebilirsiniz:


 

97 görüntüleme

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page