top of page

Aslı Zan

Ben Aslı Zan

 

AZ SKIN HEALTH dermokozmetik ailesi ve Aslı Zan Güzellik Merkezi’nin kurucusuyum. 

 

Cilt bakımının bir öz-sevgi olduğu görüşüyle, hayatımın 20’li yaşlarından sonrasını cilt sağlığı ve bakıma adamış bir iş kadınıyım.  

 

Bundan 15 yıl önce, 2016 yılında sadece bir hydrafacial cihazı ile başladım profesyonel hayatıma. Güzelliğe ilk adımımı kendi kurduğum işletmem ile attım ve iş alanında bu sektöre değer kazandırmaya karar verdim. Dönüp baktığımda sadece küçük bir bakım odası ile başladığım güzellik sektörüne, her gün kendimizi geliştirerek, yeni cihaz, ürün ve eğitim yatırımları yaparak bugün 20 kişilik kadro ile yurtiçi ve yurtdışı misafirlerimi ağırlıyorum.

 

İlk üniversite eğitimim için gittiğim Eskişehir’den, doğup büyüdüğüm İzmit’e aklımda güzellik merkezi açma fikriyle geri döndüm.  Kendi adımla kurduğum güzellik merkezi bugün bugün İzmit, çevre iller, İstanbul ve hatta yurtdışından danışanlarımı ağırladığım bir cennet bahçesi oldu. Tüm süre içerisinde, mutlu bir evliliği ve şu an ikinci üniversite olarak Tıp Fakültesi eğitimimi de sürdürüyorum.

 

Güzellik merkezimiz, bu süre zarfında yollarımızın kesiştiği 10 binlerce danışmanınızdan aldığımız sevgi ile cilt bakımı ve güzelliğine dair en yeni ve en etkili uygulamaların orjinal cihaz ve dermokozmetik ürünlerle sunulduğu bir merkez haline geldi. Aynı zamanda, merkezimizin bünyesindeki AZ Akademi ile bir çok alanda güzellik uzmanları yetiştirdiğimiz eğitim programımız da bulunuyor.

 

Tüm bunlara ek olarak, son 3 yıldır büyük bir titizlikle AR-GE çalışmalarını yürüttüğümüz cilt bakım ürünleri ailemiz AZ SKINHEALTH de, web sitemizde ve seçkin güzellik merkezlerinde yerini aldı.

bottom of page