KALICI OJE

Kadınlar için kisisel bakımda ojeler oldukça önemli yer tutarlar. Sürekli olarak ellerinin güzel görünmesini isteyenler için, ojeler en sık basvurulan görsel bakım ürünüdür.
 

Ojeler, belirli bir süre boyunca tırnakta ilk sürülen görünümünü korurlar. Sonrasında çatlama, çıkma ve çıkarılmadıgı zaman tırnakta sararma yapması gibi nedenlerden dolayı tırnaktan çıkarılmaları zorunlu hale gelir. İs hayatı, ev hayatı ve daha bunun gibi birçok zaman alan is ile ilgilenirken, oje sürüp silmek artık zahmet haline geliyor.
 

Kalıcı oje, oje sürmeyi sürekli olarak gerçeklestirilmesi gereken bir zorunluluk olmaktan kurtarır. Tırnak üzerinde uzun süre boyunca seçilen rengin kullanılabilmesine izin veren uygulama olarak nitelendirilmesiyle ve uzun süreli parlak, bakımlı görünümü korumasıyla kalıcı ojeler son yılların en popüler trendler arasında yer alıyor. Kalıcı ojeler çok sayıda kadının ilk tercihi olmayı da basarmıs durumdalar. Uygulama asamasında mevcut olan rahatlıgıyla, uygulama sonrasında görülen detaylarının tamamında memnuniyeti saglayan özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır.
 

Kalıcı Oje Fiyatları

Fiyatlarımız ile ilgili bilgiyi "Randevu" kısmından alabilirsiniz.

Saglıklı ve güzel günler dileriz.

NAZER INN Plaza İş Merkezi Yahya Kaptan Mh. Şehit Ali İhsan Çakmak Sk. No:46/33 İzmit / Kocaeli

 

Tel: 0 532 737 12 37

  • Facebook
  • Instagram

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:00 - 20:00

Cumartesi: 10:00 - 20:00

© 2019 Aslı Zan Estetik - Az Estetik Çok Güzellik - #güzelkızlarbende